Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Potrzebujesz shuttersów? Odwiedź ten adres.

Urządzając wnętrza, z reguły nie przeznacza się dużo czasu na okna. Zazwyczaj wybiera się szablonowe aranżacje, a więc zasłony oraz firanki, które czasem zestawiane są dodatkowo z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze inne mało znane w Polsce rozwiązanie – okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Z czego produkowane są okiennice wewnętrzne shutters

Główną właściwością shuttersów (czy też po polsku – szatersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego typu okiennicach wewnętrznych poruszają się i można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od zachcianek domowników. Wykonuje się je z listw drewnianych, z płyt pilśniowych, jak również PCV. Shuttersy montuje się przede wszystkim na oknach, jednakże jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach bądź w szafach. Okiennice ozdobne shutters to wprawdzie element okna, który w europejskim budownictwie spotyka się wciąż okazjonalnie, ale większa część z nas na pewno rozpoznaje je z ekranu telewizora bądź kina, ponieważ te okiennice są często używane na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w RPA oraz w Nowej Zelandii.

Shuttersy – regulacja ustawienia lameli bez użycia sznurów

Nie licząc tego, iż shuttersy okiennice dekoracyjne shutters doskonale wyglądają, mają one również praktyczne funkcje. Z ich sprawą można w pasywny sposób kontrolować użycie padającego światła: latem uniemożliwiać kumulowanie się nadmiaru ciepła we wnętrzach, a w zimne – zapobiegać jego utracie. Okiennice wewnętrzne pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych i nie ma zazwyczaj trudności, aby założyć je na większości okien. Produkuje i montuje się je na zamówienie, co powoduje, iż są bez wątpienia droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom nadzwyczaj stylowy wygląd, przez co podnoszą wartość nieruchomości. Warto także zaakcentować, że nachylenie lameli okiennic wewnętrznych shutters jest regulowane bez wykorzystania żyłek, co rodzice dzieci lub właściciele psotnych zwierząt, które rozerwać wystające sznurki, uznają z pewnością za kolejny plus.

Nasza lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]