Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Tchibo Cafissimo kapsułki. Uzyskaj więcej informacji

Technika parzenia kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i pomału zdobywała sobie miliony zwolenników. Ten praktyczny system pozwala na przyrządzanie kawy wysokiej jakości w bardzo nieskomplikowany sposób – należy uzupełnić pojemnik z wodą w urządzeniu, włożyć kawę w kapsułce do dedykowanego zasobnika i zaledwie po minucie można cieszyć się aromatycznym napojem.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z cieszących się największą popularnością na świecie jest ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie od jednego wytwórcy. Kwestia ta dotyczyła każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnich latach dostępnych jest w sklepach – również w Polsce – sporo ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta utworzyła linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż pochodzi z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, bowiem ma na niego wpływ mnóstwo przeróżnych elementów, przykładowo pogoda panująca w roku zbiorów. Łączenie kaw single origin z dodatkami aromatyzującymi bądź mlekiem zagłusza ich niepowtarzalne nuty smakowe. Na rynku kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Nikaragui i Brazylii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych ziarnach mocno odczuwalne są naturalne nuty kwiatowe, czekoladowe oraz kakaowe.

Jaki jest koszt naparu z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w biurach czy hotelach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoki i na ogół mieści się w przedziale 1-1,40 zł. Łatwo wyliczyć, że taka kawa jest o wiele tańsza niż tożsamy napój serwowany na stołówkach w biurze lub w kawiarniach na mieście. Nowoczesny design oraz niewysokie ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą podamy znajomym najwyższej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, a przy tym sami będziemy radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, bez lęku o gigantyczne koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy zawsze czy są kompatybilne z naszym urządzeniem.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]