Wygodny przewóz dużej ilości bagażu – boksy dachowe

Dowiedz się więcej o boxie dachowym.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca transport dużej ilości bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, promieniowanie słoneczne czy rdzę. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Naturalnie, rodzaj bagażnika powinien być dobrany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Przewożenie bagażu na dachu auta to wygodne rozwiązanie, które stosuje duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria turystyczne, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku pojazdu.

Nasza lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]