Wycieraczki samochodowe marki Bosch

Firma Bosch – producent wycieraczek samochodowych

Produkcja części samochodowych jest jedną z działalności firmy Bosch. Duży popyt na produkty firmy Bosch, spowodowane jest zastosowaniem przez nią nowych technologii. Wycieraczki do auta to jeden z jej wytworów. Do wynalazków nowej generacji można zaliczyć: wycieraczki z napędem elektrycznym, czujnikiem deszczu, czy zastosowaniem gumy syntetycznej. Firma Bosch sprzedaje wiele modeli wycieraczek samochodowych.

Bezprzegubowe wycieraczki Bosch

Jazda stanie się prostsza, gdy zastosujesz nowatorski sposób oczyszczania szyb, przy użyciu bezprzegubowych wycieraczek samochodowych firmy Bosch. Płaska i sprężysta szyna wyparła klasyczną konstrukcję przegubową. Do największych zalet nowych wycieraczek zaliczyć można ścisłe przyleganie do krzywizny szyby, danego modelu auta.

Wycieraczki Bosch typu TWIN

Wycieraczki do aut pochodzące z serii TWIN, dzięki zamontowanemu Quick Clip (uniwersalnemu adapterowi), są łatwe do demontażu. wzmocnione dodatkowo sztyftami, metalowe ramię zwiększa ich odporność i trwałość. Zainstalowanie spojlera po stronie kierowcy w wycieraczkach Bosch sprawia że idealnie przylegają one do szyby, nawet podczas bardzo szybkiej jazdy.

Postaw na bezpieczeństwo jazdy – wybierz dobre wycieraczki

Wszystkie wyżej wymienione cechy piór wycieraczek do aut firmy Bosch, mają wpływ na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Dlatego warto zakupić dobre wycieraczki, polecanego na rynku producenta części samochodowych.