Tanie rolety dla Ciebie

Nie wiesz jak nowocześnie i modnie urządzić swoje mieszkanie? Jeden, niedrogi produkt może zupełnie przeobrazić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Za sprawą takiej przesłony możesz dodać koloru dowolnemu pomieszczeniu lub nadać mu intymnego i przytulnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc podpowie, jak dokonać dobrych, zakupowych decyzji.

Jakie rolety wybrać?

Jest mnóstwo fasonów okiennych rolet wewnętrznych . Można je podzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin, które w różnym zakresie przepuszczają światło. Jest to zwykle poliester – prosty do czyszczenia oraz nieskomplikowany w utrzymaniu.
Ze względu na zastosowanie dzielimy rolety na okienne oraz ścienne. Kolejne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następna klasyfikacja to rolety na wymiar lub standardowe. Ten pierwszy typ jest zalecany do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z większą ilością segmentów albo wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety okienne – czy są tanie?

Ze względu na fakt, że konkurencja na rynku rolet jest duża, podobnie jak stale rosnąca liczba producentów, obecnie rolety możesz kupić w dość zachęcających cenach. Na co dzień cena jest niska, a do tego dochodzą również promocje i akcje specjalne, kiedy roletę można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są tanie i praktycznie na każdą kieszeń.
Bogata kolorystyka, nowoczesne projekty i bezinwazyjny montaż sprawiają, że taka osłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Koszt zakupu w stosunku do jakości i długiej żywotności rolety jest wyjątkowo atrakcyjny, dlatego nie brakuje zwolenników takiego pomysłu na aranżację wnętrz.