Ślubne obuwie

Zawarcie małżeństwa to na pewno jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wszystkich z nas. To z tej przyczyny staramy się, by stworzona na ten dzień oprawa okazała się pod każdym względem idealna i na długo zapadła w pamięć tak panu i pannie młodej, jak i zaproszonym przez nich gościom. Chodzi tu nie tylko o dekorację kościoła i restauracji, ale też kreacje, w której państwo młodzi wystąpią na ich ślubie. Szczególnie dużo uwagi swojemu ubraniu poświęcają panny młode – dobrze jednak, by myślały nie tylko o kreacji, ale też o butach, które, źle dopasowane, mogą zepsuć całą zabawę.

Komfort obuwia ślubnego

Warto wiedzieć, że w obuwiu, które kupimy na wesele spędzimy cały dzień i ogromną większość nocy. Oprócz tego, że musi dobrze się prezentować, obuwie ślubne bezwzględnie powinno być też wygodne. Przed zakupem konkretnej pary, należy więc włożyć je parę razy i zrobić krótki spacer – dzięki temu unikniemy nieprzyjemnych sytuacji. Absolutnie nie powinniśmy natomiast wybierać par nawet trochę zbyt ciasnych – wiele godzin w nich spędzonych na pewno będzie dla stóp koszmarem.

Obuwie ślubne nie zawsze jest zawsze takie samo

Jeszcze do niedawna obuwie ślubne było kojarzone wyłącznie ze szpilkami. Ostatnio jednak preferencje pań powoli ewoluują, a w kościołach często mamy szansę zaobserwować także buty innego typu. Są to na przykład botki, ale również tenisówki lub pozostałe rodzaje obuwia – niekiedy posiadającego dodatkowe dekoracje.

Nasza lokalizacja:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]