Sekret kobiecości – szpilki damskie

Dziewczyny kochają buty – tak dla zasady, zupełnie bezinteresownie i miłością bezwarunkową . Ale czy każdy rodzaj butów adorowany jest tak samo? Ośmielę się stwierdzić, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni stwierdzą zgodnie – szpilki to bezkonkurencyjne zwyciężczynie wszelakich rankingów najbardziej seksownych, kobiecych i ponadczasowych butów, bez których żadna kobieta (od bizneswoman aż po modelkę) obyć się nie może.

Z czego wynika wyjątkowość szpilek damskich?

Dlaczego te buty wzbudzają takie emocje? Powody są różne:
– szpilki są niezwykle kobiece i seksowne – nasza łydka staje się w nich dłuższa, poprawia się sylwetka, ogólnie – zmienia się cała nasza postawa, czujemy się w nich bardziej atrakcyjne – szpilki poprawiają nasze poczucie własnej wartości, zarówno dzięki bardziej wyprostowanej sylwetce, jak i spojrzeniom, przyciąganym przez te buty.
– co najważniejsze, nie ma chyba na Ziemi mężczyzny, który nie obejrzałby się za kobietą w szpilkach – one czynią nas wyjątkowo atrakcyjnymi.

Idealne szpilki dla nas

Jak wybrać szpilki, w których będziemy się czuć najlepiej? Po pierwsze powinnyśmy pamiętać o naszym kręgosłupie – mamy z nim jakieś problemy, warto zrezygnować z ekstremalnie wysokich obcasów i zastąpić je nieco niższymi, bardziej stabilnymi, jednak równie atrakcyjnymi. Dodatkowo warto pomyśleć o tym, czy namierzone przez nas szpilki mają platformę – buty na takim podwyższeniu są bezpieczniejsze naszych stóp, zwłaszcza dla ich podbicia. Warto więc zwrócić uwagę na to, aby nasze upatrzone buty miały przynajmniej delikatną platformę, która przyczyni się do poprawienia komfortu ich noszenia.

Jak dobrać szpilki do ubioru? Kiedyś szpilki nosiło się głównie do eleganckich sukienek, ewentualnie do garsonek w biurowym stylu. Dzisiaj mamy właściwie zupełną dowolność! Szpilki możemy nosić do spodni, ale nie tylko takich w kancik – możemy połączyć je z jeansami, czy nawet szortami. Są kobiety, które wychodzą z założenia, że ten rodzaj obuwia doda szyku każdej kreacji – zarówno casualowej, jak i wyjściowej.

Nasza lokalizacja:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]