Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Jeśli potrzebujesz części zamiennych Renault, skieruj się tutaj

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, nadwozia ,silnika i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Podobne problemy mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]