Samochody Dacia- które części zamienne kupujemy najczęściej?

Znajdź części Dacia

Dacia to rumuński koncern motoryzacyjny, który współdziała z francuską marką Renault od dnia założenia. W naszym kraju samochody tej marki wzbudzają olbrzymie zainteresowaniem klientów – zapewniają pasażerom bezpieczeństwo, są wygodne, dostępne w atrakcyjnych cenach, obszerne, a części Dacia można łatwo kupić w wielu warsztatach samochodowych czy sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Wedle wielu źródeł w 2018 r. najpopularniejszym modelem Dacii był Duster – w omawianym roku nabyto około 10,000 tych aut. Na drugim miejscu znalazła się Dacia Sandero z liczbą prawie 6,5 tysiąca sprzedanych sztuk. Kierowcy chętnie wybierali także model Logan.

Światła, układ wydechowy – te części Dacia być może kupisz

Wedle opinii kierowców aut marki Dacia, uszkodzeniom dość szybko mogą ulec części takie jak elektryka, lampy, układ hamulcowy, a także elektronika, jednakże jest to normalne przy częstej eksploatacji pojazdu. Na szczęście często ulegające usterkom części Dacia można kupić w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych, w których dostępne są zarówno elementy układu hamulcowego, karoserii, jak i wyposażenie wewnętrzne pojazdów. Dzięki szerokiej ofercie sklepów można bardzo dobrze zatroszczyć się o każdą, również tak drobną część naszego samochodu jak oprawka kluczyka czy spinki nadkola.

Wyposaż się w części Dacia przez internet

Dlaczego warto zamówić części Dacia online? Przede wszystkim z uwagi na obszerną ofertę modułów eksploatacyjnych, a także przystępne ceny. Z oferty sklepów niestacjonarnych często korzystają nie tylko profesjonalni mechanicy samochodowi poszukujący części dla klientów, ale także osoby prywatne.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]