Rolety okienne dla Ciebie

Rolety okienne, ścienne oraz sufitowe pojawiają się w każdym sezonie pośród trendów na nowocześnie i modnie zaaranżowane pomieszczenia. Atutem rolety okiennej jest jej uniwersalność, jak również mnogość wzorów i kolorów. Na ile to rozwiązanie zda egzamin w dowolnym wnętrzu?

Kolorowe rolety – jak je dobrać do stylu mieszkania?

Dobry producent oferuje kilka, a nawet więcej wariantów kolorystycznych rozmaitych modeli rolet okiennych. Rolety dzień i noc, zebra i mini można kupić w bogatej palecie barw.
Dopasuj odcień podobny do Twojego pokoju lub zdecyduj się na barwę w kontraście do mebli, ścian i dodatków. Bezpieczne kolory, które z reguły się sprawdzą, to czerń, biel, beże i szarość. Zwłaszcza szara barwa jest elegancka i efektowna, a przy tym wspaniale rozświetla i powiększa wnętrza.

Typowe wymiary rolet okiennych

Wymiary typowych rolet okiennych mierzone są według proporcji szerokość x wysokość. Producenci proponują rozmiary od trzydziestu pięciu do stu czterdziestu centymetrów szerokości oraz od stu szesnastu do dwustu trzydziestu centymetrów wysokości. Tego typu rolety dopasowane są do ram okiennych o standardowych parametrach.

Rolety okienne produkowane na wymiar

Dla klientów, którym marzą się rolety, ale mają okna w nietradycyjnym rozmiarze, wspaniałym wyborem są rolety okienne robione na wymiar. Jeśli zatem sprzedawane w sklepach rolety nie pasują wielkością do Twoich ram okiennych, to alternatywnym rozwiązaniem jest roleta sufitowa, ścienna lub usługa darmowego przewężenia rolet.