Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Więcej na temat Lavazza A Modo Mio kapsułki na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/

Podmiotów przetwarzających kawę są tysiące, jednakże Lavazza nieustannie znajduje się na liście tych najpopularniejszych. Mało osób wie, iż historia marki Lavazza zaczęła się w końcu XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów nabył niewielki sklep, w którym mielono ziarna kawy oraz produkowano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one w mgnieniu oka serca mieszkańców miasta. Wiek później firma Lavazza wciąż czaruje jakością swoich mieszanek, wytyczając standardy również w obszarze kaw w kapsułkach.

Kapsułki z kawą Lavazza A Modo Mio – można kupić ich odpowiedniki

Ekspresy na kapsułki z kawą z kolekcji Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najpopularniejszych. Używane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą sporządzenie pachnącej, pysznej kawy trwa zaledwie kilkanaście sekund. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak korzystać wyłącznie z mieszanek smaków produkowanych przez tego producenta. W tej chwili w sklepach spotkać można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one mniej, ale wciąż wyróżnia je ciekawy smak.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – arabika i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, marki która też wywodzi się z Włoch i zajmuje się wytwarzaniem kapsułek z kawą do wielu modnych urządzeń tego rodzaju. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką robusty z arabiką (Vigoroso Ira czy Intenso Gola), aromatyczną kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), ale również napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) czy organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]