Profesjonalne pasty do mycia rąk

Więcej o pastach BHP na https://verdeavis.pl/higiena/pasty-do-rak.html

Kominiarze, rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko niektóre z grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, które ciężko usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich przede wszystkim wszelkiego rodzaju sadze, smary, oleje, farby, jak również, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobligowani do dostarczenie im środków czystości umożliwiających eliminację takich pobrudzeń. Najskuteczniejsza jest pod tym względem pasta do mycia rąk.

Pasty BHP do rąk – gdzie się je stosuje?

Pasta BHP do rąk odróżnia się od innych środków myjących wykorzystywanych na co dzień w zwykłych domach. Jako że jest stosowana do czyszczenia niezwykle trwałych zabrudzeń, powinna cechować się stosownymi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju wzbogacają je o specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące użyte w paście BHP do rąk, jak i zabrudzenia, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, aby pasta zawierała również substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Komu są nieodzowne pasty BHP pasta do rąk?

Jak już napomknęliśmy, pasta BHP do rąk ma zastosowanie zazwyczaj w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych i usługowych. Bez wątpliwości przyda się także w domu – okaże się niezastąpiona w trakcie porządków lub w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kilogramów preparatu.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]