Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Jeśli chcesz nabyć 3D drukarki, koniecznie odwiedź ten adres

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie i urządzenia. Wyliczono, iż stosując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony nawet o 90%. Kluczowe założenia pracy ekspertów firmy Stratasys to zapewnianie najwyższej jakości usług i urządzeń, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Drugim liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, działający w autorskiej, pionierskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi formę technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się prostą obsługą oraz funkcjonalną konstrukcją. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można wydrukować jednakowe prototypy, do czego dąży się głównie w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w przeróżnych branżach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest solidny i precyzyjny, a podczas procesu wydruku nie tworzą się odkształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]