Pierwszy krok w nowe życie? Wybierz swoje buty ślubne!

Są takie buty, które pomimo, że zakładamy tylko na jedną okazję, mają wyjątkowe znaczenie dla każdej kobiety. O jakie buty chodzi? Oczywiście o buty ślubne! Wybór takich butów ma ogromne znaczenie, każda planująca ślub kobieta powinna solidnie przemyśleć ten wybór!

Jak wybrać buty ślubne?

Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru butów ślubnych?
– Właściwy rozmiar – niby banalne, ale nie zaszkodzi o tym powiedzieć – obuwie musi być perfekcyjnie dopasowane, jeśli zdecydujemy się na za małe czy też za duże obuwie, będziemy czuć się niekomfortowo – buty będą obcierać stopę albo będą spadały – dlatego też koniecznie trzeba dobrze wymierzyć but, aby być pewnym, że pasuje.
– Kształt noska – jeśli mamy szeroką stopę, nie warto wbijać się na siłę w buty z wąskim czubkiem – będziemy katować się przez całą noc, dlatego więc warto dobrze zastanowić się, jaki kształt jest dla nas najwłaściwszy.
– Miękki środek – bardzo ważna sprawa dla poczucia komfortu – przecież w tych butach będziemy tańczyć całą noc, więc miękkie wyściółka jest gwarancją wygody i uchroni nas przed otarciami i odciskami.

Jak wybrać spośród tylu fasonów obuwia ślubnego?

Gdy już weźmiemy pod uwagę wymienione powyżej kryteria czas zdecydować się na fason! A i tutaj mamy w czym wybierać. Najbardziej popularne są klasyczne szpilki – jeszcze parę lat temu obowiązkowo w kolorze białym, ewentualnie beżowym, obecnie – kolor jest zupełnie dowolny: często kobiety wybierają odrobinę szaleństwa fuksję bądź amarant. Niektóre kobiety dochodzą jednak do wniosku, że wolałyby trochę bardziej odkryte buty ślubne i decydują się na sandałki, bardzo często na obcasie, a czasem także na koturnie, sporadycznie na płaskim spodzie. Choć oczywiście niektóre kobiety wybierają obuwie płaskie z różnych przyczyn np.: zdrowotnych, komfortowych czy tak prozaicznych, jak wzrost partnera.

Oczywiście, wybierając określony fason powinnyśmy zadbać o to, żeby buty były dobrze dobrane do sukni ślubnej. A jak już zdecydujemy się na te wymarzone, najbardziej wygodne – przetańczymy w nich całą noc !

Nasza lokalizacja:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]