Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Planujesz organizację przyjęcia w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować odpowiednie zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i na co trzeba zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach, złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed silnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne oraz sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie. Wybór właściwego typu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Łatwe w montażu i trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnioną konstrukcją i zdołają przetrwać w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a łatwe składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, iż poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej struktury.