Namioty weselne – ślub w plenerze

Śluby na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie zamawiają namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub w plenerze i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot na wesele a liczba gości

Popularność wesel na świeżym powietrzu sprawia, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne produkowane z myślą o kameralnych imprezach, jak i modele, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla dużej liczby gości. Organizujesz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot ślubny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to ważny, ale nie jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niezwykle istotny jest także rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Turek, Gwiazda, Stretch, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, jak również hale z plexi.

Namiot na wesele – zadbaj o komfort gości

Ważna jest także solidna konstrukcja namiotu – najlepsze są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny komfort zapewnią wodoszczelne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.