Mydło antybakteryjne – chroni przed drobnoustrojami i patogenami

Poszukujesz mydła w piance? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Mydło dezynfekujące usuwa z powierzchni skóry chorobotwórcze bakterie i inne niebezpieczne patogeny. Czym winno charakteryzować się mydło w płynie, żeby sprostało oczekiwaniom przeróżnych odbiorców? Gdzie stosowane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Mydło antybakteryjne – zastosowanie

Mydła o właściwościach antyseptycznych używane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także zamawiane przez przemysł gastronomiczny, zakłady pracy czy placówki medyczne. W sprzedaży dostępne są różne typy mydeł – produkty w płynie, w piance, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, zalecane do skóry wrażliwej, mycia ciała oraz włosów, mydła w butelkach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych zasobnikówgwarantujących wysoki stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance stanowiące produkt niezmiernie ekonomiczny – pozwala otrzymać aż 2500 doz mydła z litrowego pojemnika. Pianka bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, bez problemu opłukuje, a przy tym efektywnie myje.

Mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła w płynie znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i spełniają europejskie normy jakościowe. Mydła przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników ani innych alergizujących składników – można z nich korzystać często, bez strachu o podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o wysokiej jakości i jest przyznawany środkom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalny dozownik, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]