Lilly Lashes

Lilly Lashes – oczaruj wszystkich zalotnym spojrzeniem

Nie ma co ukrywać – piękne i długie rzęsy są marzeniem każdej dziewczyny rzęsach. Z zauważalną zazdrością przeglądamy okładki kolorowych magazynów, gdzie rządzą celebrytki kokietujące nieskazitelnym, ponętnym spojrzeniem. Niestety niewielki odsetek pań może chełpić się tym przymiotem, toteż nierzadko posiłkują się sztucznymi rzęsami. Teraz za sprawą Lilly Ghalichi, znanej w Stanach Zjednoczonych uczestniczce programów reality, mogą bez pomocy wizażystki osiągnąć identyczny rezultat.

Z czego produkowane są rzęsy Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi reklamuje własnym imieniem Lilly Lashes – linię sztucznych rzęs, która jest rozpoznawalna nie tylko w Stanach Zjednoczonych . Akcesoria tej firmy są przeznaczone dla pań, które pragną osiągnąć efekt grubych i dłuższych rzęs. W katalogu marki znajdują się klasyczne rzęsy na pasku, komplety kępek służących do uzupełniania zarówno górnych, jak i dolnych rzęs oraz zalotki i profesjonalne kleje. Wiele wzorów, np. Paris, Venice czy Istambul jest produkowana z włosia ludzkiego. Z kolei modele z serii Glam (Alina, Make Up, Beverly) czy Luxury (Royalty, Goddess, Caviar) produkuje się z futra norki, które jest dokładnie wyczesywanego i sterylizowanego. Niezależnie jednak od typu użytego materiału, sztuczne rzęsy Lilly Lashes zapewnią, że oprawa oka będzie naturalnie się prezentować.

Lilly Lashes – celebrytki doceniają ich wytrzymałość

Fakt, że Lilly Lashes cieszy się uznaniem na całym świecie, na pewno nie jest skutkiem tylko łączenia jej z nazwiskiem Lilly Ghalichi. Atutem artykułów tej marki jest ich niesamowita wytrzymałość – kupując sztuczne rzęsy Lilly Lashes mamy więc pewność, iż będziemy mogli je używać wielokrotnie. Nie bez przyczyny wszak akcesoria te docenia i korzysta z nich codziennie wiele artystek, które uważa się za ikony stylu. Nad Wisłą rzęsy Lilly Lashes można nabyć w sklepach online.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]