Końska derka – rodzaje i akcesoria dodatkowe

Jeśli chcesz zamówić derki, koniecznie wejdź na https://horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derka specjalne przykrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny, jak również ochronę przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można aktualnie nabyć w internetowych sklepach jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Właściwa derka to nie wszystko – ważne są też specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, a także gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]