Hurtownia słoików i butelek szklanych – oferta dla producentów i manufaktur

Skieruj się tutaj, aby zamówić słoiki hurt.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który póki będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż spora część rynku produktów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to także sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie mniejsze firmy, o ile trafią do klienta ze swoim zdrowym, niszowym czy też pysznym produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać opakowane tak, by produkt dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc najlepiej w słoiczki oraz butelki ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, ponieważ nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie – czy warto?

Oczywiste jest, iż oferty od dostawców adresowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. pasty warzywne, konfitury lub oliwę, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie będzie tym samym dla niego nie tylko metodą redukcji wydatków, gdyż zamawiając towar w hurtowych ilościach zazwyczaj można otrzymać znaczny rabat od dostawcy, ale również oszczędnością na kosztach transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u krajowego dostawcy butelek i słoików. Tym sposobem również otrzyma towar szybciej.

Co kupimy w asortymencie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (znakomite do przechowywania piwa, soków lub wina) i słoiki. Transportowane są one do nabywcy na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od wielkości opakowań – po 400, 1600, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami transportowymi mogą także odebrać kupiony towar samodzielnie z magazynu sprzedającego. Wraz z słoiczkami oraz butelkami hurtowo można również nabyć odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]