Hurtownia odzieży reklamowej i gadżetów – co znajdziesz w jej ofercie?

Biznes nie obejdzie się bez promocji. Dziś reklama ma rozmaite formy: rozpowszechnia się ją w magazynach, w mediach społecznościowych i w internecie. Ale w dalszym ciągu nie rezygnuje się z tradycyjnej promocji przy pomocy plakatów lub kalendarzy. Stosuje się też jeszcze jeden typ działań reklamowych, który potencjalni odbiorcy niezmiernie lubią – promocję poprzez gadżety.

Gadżety reklamowe – konsument zapamięta logotyp firmy

Ewentualni partnerzy oraz klienci uwielbiają różnego typu gadżety, bo (w odróżnieniu do innych form reklamy) są one namacalnym przedmiotem, który nieraz jest bardzo przydatny, dzięki czemu używany jest dłużej. Trudno spotkać osobę, która zrezygnuje z przyjęcia w banku czy w kancelarii ołówka lub parasolki. Są to przecież przedmioty, które zawsze warto mieć pod ręką. A co najistotniejsze – taki przedmiot nic nie kosztuje! Tymczasem używając regularnie taki gadżet, klient przez cały czas obcuje z sloganem reklamowym firmy, od której go otrzymał, tym samym samoistnie wydaje się mu ona bliższa.

Hurtownia odzieży reklamowej – t-shirty i kamizelki

Sitodrukpozwala na nadruk zarówno na plastiku, tekstyliach, jak i drewnie, toteż jest jedną z najpopularniejszych metod, z których korzysta się w trakcie personalizacji gadżetów reklamowych. Najczęściej zamawianym gadżetem z tkaniny, jest rzecz jasna odzież reklamowa – zazwyczaj wykonuje się firmowe logotypy na koszulkach, a czasem również na czapkach, bezrękawnikach oraz bluzach. Ponadto można nanieść logo na etui na klucze, ręczniku i torbie zakupowej. Jeżeli poszukujemy szerokiego asortymentu produktów do nadruku, należy przejrzeć ofertę hurtowni odzieży reklamowej. U jednego dostawcy można wtedy zamówić nie tylko koszulki i pozostałą odzież z nadrukiem, ale również m.in kubki, apteczki czy breloczki, co przyśpieszy przygotowanie każdej akcji promocyjnej.