Damskie szpilki

Przy kupnie obuwia często zapominamy, że ich fason ma ogromny wpływ zarówno na to, jak będą wyglądały nasze łydki, ale też na całość figury. Jeśli jeszcze wpływ ten w przypadku obuwia na prostej zelówce nie okazuje się zbyt duży, to spore trudności zapewne pojawią się przy wyborze szpilek. Jak więc kupować obuwie na obcasach? Na jakie rzeczy spojrzeć, by nasze łydki i pośladki prezentowały pod każdym względem doskonale, a parę godzin spędzonych w nich nie było męczarnią?

Zdradliwe szpilki z długim noskiem

Jedna z najistotniejszych reguł, jakimi powinnyśmy sugerować się przy kupnie szpilek głosi, iż duży czubek wizualnie wydłuża łydki oraz uda i sprawia, że wyglądają one na szczuplejsze. Takie wyjście jest polecane zwłaszcza paniom, które posiadają parę więcej ciała – dzięki takiej prostej sztuczce łatwo mogą to zamaskować.

Jak wybrać szpilki damskie?

Zwykłe szpilki najlepiej sprawdzą się na nogach kobiet o szczupłej figurze. Kiedy więc zmagamy się ze zbędnymi kilogramami, lepiej postąpimy kupując obuwie na koturnie. Szczególnie ważne jest to w przypadku kobiet o szczupłych nogach, ale większej górze, u których zwykłe szpilki mogą sprawiać wrażenie nieproporcjonalnego zwężenia się figury poniżej talii.

Szpilki – jaki materiał okaże się najlepszy?

Wybierając szpilki warto zwrócić uwagę na materiał z którego są wyprodukowane. Najlepszym wyjściem będzie niewątpliwie wybór szpilek ze skóry lub innych naturalnych materiałów – ułatwiają one wentylację i dzięki temu zabezpieczają nogi przed wieloma problemami.

Nasza lokalizacja:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]