Colourpop – makijaż na każdą kieszeń

Dowiedz się więcej o produktach Colourpop

Na rynku dostać można setki przeróżnych kosmetyków służących do makijażu, jednak większość z nas jest w stanie wyliczyć z pamięci co najwyżej parę najpopularniejszych firm, które funkcjonują w tej branży. Nie jesteśmy świadomi tego, jak dużo poważanych, jakkolwiek mało znanych marek artykułów do wizażu, jak na przykład Colourpop, ukazało się już w sklepach w Polsce.

Colourpop – kosmetyki dla każdego

Marka Colourpop powstała w w kalifornijskim Mieście Aniołów, czyli w kolebce nowych trendów. Dlatego właśnie błyskawicznie reaguje na wszelkie ich zmiany. W ten sposób może wypuścić na rynek kosmetyki, które są w danym momencie poszukiwane przez odbiorców. Głównym zamierzeniem firmy jest produkcja niedrogich – a jednocześnie luksusowych – kosmetyków o szerokim wachlarzu kolorów. Zdaniem marki Colourpop absurdem jest to, by najlepszej klasy produkty do wizażu kupowały tylko osoby najbogatsze. Colourpop czerpie wzorce z różnych źródeł, ale także zachęca swoich klientów do dzielenia się opiniami i pomysłami o produktach. Colourpop nie sprawdza swoich artykułów na zwierzętach. Polecają je profesjonalni makijażyści, którzy zachwalają zwłaszcza ich nieprawdopodobną trwałość. Marka Colourpop lubiana jest także przez entuzjastki wizażu, które poszukując oryginalnego stylu, nierzadko nie chcą kupować popularnych pomadek oraz pudrów.

Kosmetyki Colourpop – jak je znaleźć?

Cienie do powiek Super Shock są najbardziej znanym produktem firmy Colourpop. Nie jest to wszak zwykły kosmetyk – cienie wyróżniają się tym, że posiadają konsystencję pianki, która po kontakcie ze skórą błyskawicznie zamieniają się w puder. Dzięki temu daje się je nanosić na powieki tak przy pomocy klasycznych akcesoriów, jak i opuszkami palców. Ciekawą ich właściwością jest również to można je wedle uznania mieszać, aby uzyskać niecodzienne barwy. Innym istotnym kosmetykiem firmy Colourpop jest pomadka Ultra Matte, która jest produkowana w niespotykanych odcieniach. Pomimo, że kosmetyki wytwarzane przez Colourpop w Europie są rzadkością, można je kupić przez Internet.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]