Chemia przemysłowa – utrzymanie czystości na co dzień

Na http://bit.ly/2GBzTMX uzyskasz więcej szczegółów o chemia profesjonalna sklep internetowy

Aby utrzymać porządek – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są stosowne preparaty oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo prac będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z poważnym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Przemysłowe środki do czyszczenia – likwidacja zabrudzeń różnego rodzaju

Oferta środków czystości skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z rozmaitych powierzchni – również tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o likwidacji specyficznych zabrudzeń, między innymi tłustych osadów, graffiti, ognisk pleśni lub kamienia kotłowego.

Konserwacja powłok dzięki chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czystości umożliwiają również na ochronę oraz pielęgnację powierzchni w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i destrukcyjne działanie rozmaitych czynników. Znajdziemy wśród nich impregnaty do elementów wykonanych z drewna, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, a także preparaty chroniące przed graffiti. Warto wspomnieć, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]