Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Kliknij tutaj, aby kupić etykiety weselne.

Obyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia najczęściej wręczanym i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na urodziny, Sylwestra czy wesele. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety na wódkę weselną – butelka alkoholu jako nietuzinkowy podarek od Państwa Młodych

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stolikach, ale także przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za formę wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z wódką może również stać się w interesującą pamiątką, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę weselną, na których można ulokować informację o podziękowanie za przybycie, imionach Pana i Pani Młodej bądź miejscu i dniu wesela. Etykiety weselne można nabyć w rozmaitych wzorach oraz odcieniach, wobec tego bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji nowożeńców. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym lub wieczorze kawalerskim.

Udekoruj domowe przetwory personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać butelki z domowej piwniczki. Jeżeli robisz swoje soki, wina czy nalewki, a później dzielisz się nimi ze znajomymi albo rodziną przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne pospolitej flaszki. Na dodatek butelki można także oznaczać używając wielobarwnych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]