Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Dowiedz się więcej o celebrytkach na www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje sprawia, iż każdy łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszystkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek i aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to gwiazdka, serduszko, kółeczko pełne lub z otworem, symbol nieskończoności, słonik czy żyletka. Panie zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również pasującego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem buntu oraz nieprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]