Biżuteria z bursztynem

zamów biżuterię z bursztynem na www.bizutik.pl

Biżuteria z bursztynem nigdy nie wyjdzie z mody – zarówno u młodzieży, jak i znacznie starszych osób. Jej popularność nie powinna bądź co bądź dziwić – jantar należy przecież do najładniejszych materiałów, a swoboda jego obróbki sprawia, że wyprodukowane z niego ozdoby można dopasować do wszystkich mód. Żeby zachować jej właściwości, powinniśmy o bursztyn właściwie zadbać. W jaki sposób? Przeczytajcie opracowany przez nas artykuł.

Warunki składowania biżuterii z bursztynem

Złoto północy to bardzo wrażliwy materiał – dlatego biżuteria z bursztynem koniecznie powinna być trzymana we właściwych warunkach. Każdy wisiorek należy owinąć jedwabną szmatką, a następnie szczelnie zapakować w folię oraz umieścić w drewnianym pudełku. Pamiętajmy, by w pojedynczej paczce nie przechowywać dwóch przedmiotów – mogą się przecież porysować.

Biżuteria z bursztynem przetrwa lata

Złoto Bałtyku nie toleruje mocnych substancji czyszczących. Słuszniej więc postąpimy, wykorzystując do jego czyszczenia delikatniejsze substancje – między innymi oliwę z oliwek lub mydło dla najmłodszych. Biżuteria z bursztynem musi być czyszczona miękką ścierką, nieznacznie zwilżoną wodą – nigdy nie może być jej zbyt wiele.

Restauracja biżuterii z bursztynem

Odkopałeś w szufladzie zabytkową biżuterię z bursztynem? Na pewno stale jest piękna, jednak czas odcisnął na niej swoje piętno. Jak ją odrestaurować? Podchodząc do tego samodzielnie, możesz jedynie jeszcze bardziej ją zepsuć – najlepiej zatem zrobisz, powierzając ją jubilerowi.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]