Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

W tym miejscu zamówisz balon na wino

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – wyjątkowy upominek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy upominek dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też wspaniała dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]