Alternatywa dla kostek lodu – kamienie do whisky

Naturalne kostki do whisky zyskują coraz większą popularność – kupujemy je na prezent np. urodzinowy. To niezbędny podarunek dla każdego konesera napojów wyskokowych, który chce cieszyć się wspaniałym aromatem whisky. Dlaczego warto nabyć tzw. whisky stones?

Kamienie do whisky – serwuj drinki na zimno

Wszyscy doskonale wiedzą, że drinki najlepiej smakują serwowane na zimno. Niestety wkładane do napojów tradycyjne kostki lodu nie sprawdzają się do końca – rozmrażając się, psują smak whisky, a w zamrażalniku przesiąkają zapachami z zamrażarki. Na szczęście zaprojektowano znakomite rozwiązanie – whisky stones. Wykonane są one z naturalnego kamienia i można je nabyć w różnych odcieniach kolorystycznych. Zazwyczaj dostępne są popielate kamienie, których specjalnie zaprojektowane oszlifowane krawędzie nie niszczą szklanek. Jak funkcjonują funkcjonalne whisky stones? Wszystko, co musimy zrobić to włożyć je na jakiś czas do zamrażalnika, a potem wrzucić do drinka. Ich głównym atutem jest to, że nie rozcieńczają alkoholu, co sprawia, że możesz delektować się wspaniałym smakiem alkoholu. Nie przechodzą również zapachami z zamrażarki. Nie mają smaku ani zapachu, a Twoje drinki będą miały wyśmienity smak. Koniec z klasycznymi drinkami! Whisky stones to prawdziwa rewolucja dla każdego konesera procentów.

Kamienie do whisky – zrobisz wrażenie na znajomych

Naturalne kostki do whisky to doskonały upominek dla partnera lub na wieczór kawalerski. Wyglądają bardzo estetycznie w drinku, dzięki czemu podniosą prestiż każdej imprezy w gronie przyjaciół. Whisky stones można używać wiele razy, wystarczy je umyć pod bieżącą wodą. Chłodzą napój na długo i nie psują smaku drinków. Nie musisz już używać standardowych kostek lodu – po prostu postaw na funkcjonalne kamienie do whisky, a Twoje drinki będą smakowały wybornie.