Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Jeśli chcesz nabyć słój z kranikiem, kliknij tutaj.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i napojów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest piękną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często używany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania lemoniad, kompotów, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego zaletą jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]