Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Więcej informacji o akcesoriach do alkoholu

Domowa produkcja trunków alkoholowych, kiedyś bardzo popularna, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (nalewki wyprodukowane samodzielnie są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale też możliwość przygotowania trunków według naszych upodobań, skłonność do eksperymentów oraz zadowolenie płynące z picia swoich alkoholi. Gros osób, które samodzielnie sporządzają domowe napoje, wybiera wino, nalewki, cydr bądź piwo, chociaż nie brak również amatorów tradycyjnego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w jakich napojach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w właściwe akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Wyrób alkoholu w domu jest niemożliwy bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – specjalnych balonów, pojemników, rurek czy korków. Co więcej, do każdego rodzaju trunku potrzebne są inne akcesoria – w przypadku wina jest to na przykład prasa do owoców, a dla piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym aczkolwiek katalog potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, gdyż butelki z napojami należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber lub inne domowe alkohole możemy wykonać samodzielnie. Zdecydowanie lepiej będą natomiast wyglądać butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę oraz zabezpieczającymi korek kapturkami, które bez wstydu możemy wręczyć bliskim w charakterze prezentu albo zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Szczególny rodzaj takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych trunków, ale też tych nabytych w sklepie i podkreślić tym samym charakter imprezy.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]