Zobacz proces produkcji zestawów do wibroterapii marki Vitberg

Kliknij tu po więcej szczegółów o Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, bolące biodro, stres czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg jest rodzimym producentem urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich części są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]