Wygodna i zdrowa dieta pudełkowa

Diety, które biorą się z chorób przewodu trawiennego lub indywidualnych preferencji, potrafią okazać się powodem dużych trudności na co dzień. Wymagają bowiem pracochłonnego przygotowywania posiłków – zaś będąc w pracy nierzadko zwyczajnie nie mamy na to nawet chwili. Kupowanie gotowych posiłków w podobnych przypadkach jednak nie jest najlepszym pomysłem – zazwyczaj zawierają one wiele składników, których osoby na diecie po prostu nie powinny spożywać. Czy oznacza to, że będąc na diecie powinniśmy przygotować się na codzienne, żmudne gotowanie dań? Oczywiście nie. W wielu miejscowościach działają bowiem firmy cateringowe oferujące dietę pudełkową. Na czym polega to rozwiązanie? Czemu powinniśmy na nie postawić?

Co to jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa, jak łatwo stwierdzić, polega na dostarczaniu nam pudełek z daniami przystosowanymi do założeń jadłospisu. Plusem tego pomysłu okazuje się przede wszystkim wygoda – dania są dowożone do punktu wskazanego przez zamawiającego, czyli między innymi do biura albo mieszkania. Nie trzeba również każdego dnia nie zapominać o przygotowaniu dania, gdyż dieta pudełkowa ustalana jest przez profesjonalnego specjalistę, zaś dania w ustalonych godzinach dowozi kurier. Dobrze wspomnieć też nieco o cenach, które za pięć dni wynoszą około 300 PLN za składający się z kilku posiłków plan żywieniowy.

Dla kogo jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa, jak przed momentem napisaliśmy, skierowana jest głównie do klientów dbających o sylwetkę, pacjentów oraz stosujących specjalne diety. W ofercie przedsiębiorstwa FitMe z Krakowa czekają na nas między innymi posiłki dla wegetarian, odchudzające, odkwaszające lub diety dla sportowców. Każda z nich dostosowana jest do indywidualnych potrzeb zamawiających, a w razie problemów z wyborem właściwego zestawu, mamy szansę natomiast zdecydować się na wskazówki dietetyka, a ten skompletuje dietę tak na co dzień, jak i do pracy. FitMe proponuje również atrakcyjne zniżki dla stałych klientów.