Wybielanie zębów przy pomocy światła

Lśniące i białe zęby to marzenie wielu osób. Niestety bakterie codziennie oddziałują na nasze szkliwo i powodują, że staje się ono poszarzałe. Nie zawsze systematyczne zabiegi pielęgnacyjne są skuteczne. Jak przywrócić zachwycający uśmiech? Jakie metody wybielania są najbardziej efektywne?

Wybielanie zębów – odzyskaj zachwycający uśmiech

Mycie uzębienia po jedzeniu i piciu pomaga zachować mocne szkliwo, ale nie zawsze chroni przed nieestetycznym wyglądem. Kwasy i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają wyglądać ładnie. Domowe zabiegi pielęgnacyjne (nakładki, lakiery, żele), nie gwarantują trwałych efektów. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna posiada szereg narzędzi, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są teraz najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie rekomendują naświetlanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia satysfakcjonujące rezultaty już po trzech sesjach. Zabieg nie jest bolesny i jest całkowicie bezpieczny dla jamy ustnej.

Wybielanie zębów – określ odcień zębów przed naświetlaniem

Jak odbywa się wybielanie zębów lampą BEYOND? Zabieg zaczyna się od przeglądu stanu uzębienia. Potem przy pomocy specjalistycznego wzornika oznacza się kolor zębów przed zabiegiem. Po wykonaniu wstępnych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Istotne jest także właściwe dobranie PH żelu. Żel aktywowany jest przez światło lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny znacząco redukując przebarwienia. Metoda BEYOND wybiela zęby nawet o 15 tonów, rezultaty są więc spektakularne i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu trzeba wystrzegać się barwiących napojów i potraw przez przynajmniej kilka dni. Znakomite rezultaty przynosi również wybielanie zębów przy pomocy lampy LED.