Wortal „Uroda i Zdrowie” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/ znajdziesz więcej informacji o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po 30-dniowym okresie użytkowania maty masującej.

Vitberg – opinia redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest łatwy do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować również przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]