Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

Szukasz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Przeczytaj wywiad portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił historię firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd skutecznie modernizuje swoją ofertę.

Zestawy marki Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie co najmniej od 100 lat, jednak intensywne badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od 40 lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jednak mają doraźne działania i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona aparatów, które są przychylnie oceniane przez klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ można stosować podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak też przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie kraju, gdzie można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego efektywności. Średnio c czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]