Tradycyjne lecznicze mydło Aleppo

Chorzy z problemami dermatologicznymi nie mogą stosować tradycyjnego mydła. Zawarte w nim substancje – przede wszystkim aromaty – mogą powodować dodatkowe podrażnienia. Dlatego tak chętnie sięgają oni po mydła antyalergiczne, pozbawione żadnych dodatków. Nie powodują one wysypek, jednak nie przynoszą ulgi w ich schorzeniach. Takie właściwości wykazuje natomiast mydło Aleppo. Jest ono produkowane tylko z naturalnych substancji, a poza tym dobrze działa na kondycję skóry. W jakich przypadkach warto po nie sięgnąć? Z czego konkretnie jest produkowane?

Mydło Aleppo – z czego produkowane

Mydło Aleppo wytwarzane jest na Biskim Wschodzie i stosuje się do tego, jak przed chwilą napisaliśmy, tylko niesyntetyczne składniki. Najistotniejsza jest oliwa z oliwek, która mieszana jest z otrzymywanym z soli morskiej ługiem sodowym, dzięki któremu mydło uzyskuje pienistość, a następnie z olejem laurowym. Ten preparat wykazuje działanie przeciwbakteryjne, a przy tym nie powoduje podrażnień. Mydło Aleppo można wykorzystać nie tylko do kąpieli – sprawdzi się również podczas golenia lub jako szampon do włosów.

Mydło Aleppo – znajdź online

Mydło Aleppo możemy nabyć przede wszystkim w lepszych aptekach. Nierzadko jednak jego kupno okazuje się sporym problemem – tym bardziej, że w sklepach sprzedawane są również wersje ze sztucznymi dodatkami – a te nie są polecane dla ludzi uczulonych. Najlepiej zatem kupić mydło Aleppo online. Unikniemy w ten sposób długich wycieczek po mieście, a jednocześnie zyskamy gwarancjętego, iż znajdziemy mydło wysokiej jakości.