Suplementy

Gdzie zakupić suplementy diety?

Bogaty wybór wszelkich odżywek i suplementów, które są pozytywnie ocenione przez profesjonalistów, możecie Państwo znaleźć w asortymencie zarówno sklepów stacjonarnych, jak i internetowych.

Suplementy na odchudzanie i rozbudowę tkanki mięśniowej

Gainer na przyrost tkanki mięśniowej

Oferta możliwych do nabycia środków jest bardzo okazała, wśród nich możecie Państwo znaleźć między innymi gainer – rodzaj suplementu wspierającego budowę mięśni. W skład geinera wchodzą węglowodany oraz białko, które są dobrane w odpowiednich proporcjach, aby wprowadzić cały organizm przyjmującej go osoby w tzw. stan anaboliczny.

BCAA

Aminokwasy BCAA są najlepszym wyborem dla osób, które chcą profesjonalnie uprawiać kulturystykę. Ich przyjmowanie skutkuje przyrostem tkanki mięśniowej, przy jednoczesnym redukowaniu ilości tkanki tłuszczowej. Dodatkowym atutem BCAA jest fakt, iż zapewnia dostawę energii, która jest niezbędna przy dużym wysiłku fizycznym.

HMB

Równie docenianym przez osoby aktywne fizycznie preparatem jest HMB. Zażywa się go zaraz przed sesją treningową jak i po. HMB wzmacnia siłę mięśni oraz powoduje przyrost masy i skutecznie wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.

Jednym ze sklepów, oferujących suplementy diety jest również sklep internetowy Activlab. Ofertę można sprawdzić na stronie www.activlab.pl.