Suplementy i odżywki

Suplementy diety – gdzie kupić?

Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych można znaleźć szeroki wachlarz odżywek i suplementów, pozytywnie ocenionych przez specjalistów z zakresu kulturystyki i rozwoju fizycznego ciała.

Suplementy na odchudzanie i rozbudowę tkanki mięśniowej

Gainer na przyrost mięśni

Oferta proponowanych przez sklepy odżywek jest bardzo duża, wśród nich możecie Państwo znaleźć między innymi gainer – typ suplementu pomagającego w rozbudowie mięśni. Geiner wprawia organizm zażywającego w tak zwany stan anaboliczny. Dzieje się tak dzięki dostarczaniu do organizmu odpowiednich dawek węglowodanów i białka.

Aminokwasy BCAA

Aminokwasy BCAA sprawdzą się świetnie u wszystkich chcących profesjonalnie zająć się kulturystyką. Ich przyjmowanie powoduje rozbudowę mięśni, przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Dodatkowym atutem BCAA jest fakt, iż zapewnia dostawę energii, która jest niezbędna przy dużych wysiłkach fizycznych.

Odżywki z grupy HMB

HMB to również ceniony przez osoby aktywne fizycznie preparat. Należy go przyjmować bezpośrednio przed sesją treningową jak i po. HMB zwiększa siłę mięśni a także ułatwia przyrost masy i skutecznie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Suplementy diety w swoim asortymencie ma w swojej ofercie również e-sklep Activlab. Ofertę można znaleźć na stronie www.activlab.pl.