Psychoterapia

Ośrodek Centrum Dobrej Terapii to nowoczesny gabinet oferujący pomoc z zakresu psychoterapii, psychiatrii oraz pomocy psychologicznej zarówno dla dorosłych jak i młodzieży.

Wybierając nasz ośrodek klient ma pewność otrzymania pomocy przez wysokiej klasy profesjonalistów oraz wysokiego poziomu meteorycznego spotkań, odbywających się w przyjaznej atmosferze. W naszym gabinecie można otrzymać pomoc od seksuologa, neuropsychologa czy terapeuty uzależnień. Każdy nasz klient traktowany jest bardzo indywidualnie i z dużą dozą empatii, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak niezwykle ważne jest swobodne samopoczucie osoby wybierającej nasz gabinet. Do wyboru jest terapia indywidualna lub grupowa.

Dzięki nam możesz pokonać problemy i zmienić swoje życie. Zapraszamy do odwiedzenia siedziby Centrum Dobrej Terapii, która mieści się w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Szczegóły oferty odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej. W tym samym miejscu znajdują się Znajda tam państwo również artykuły z wiedzą psychologiczną, którą chcemy się przekazać wszystkim naszym przyszłym pacjentom.