Vitberg, Vitberg opinie

Produkcja zestawów RAM Vitberg+ – wibroterapia w Polsce

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom.

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: szwalnię, wykrawalnię, montownię i dział elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia zabrało kilka lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddaje się wielu testom. Okrycie aparatu szyte jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z aparatów marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]