Poznaj historię firmy Vitberg

Szukasz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Zobacz jak wygląda produkcja urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad 20 lat para się produkcją aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na kanale YouTube.

Lata doświadczeń w poręcznym zestawie marki Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie poprawę jakości życia pacjentów cierpiących na rozmaite dolegliwości. Kompletny aparat składa się z 6 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki segmentacji aparatu na pojedyncze moduły można dowolnie dobierać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do składu urządzeń firmy Vitberg wykorzystywane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich wytwórców. Obicie przygotowane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. W trakcie produkcji zestawów RAM Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn wysokiej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elementy elektroniczne sterowania, są ręcznie składane, a potem dokładnie testowane przed skierowaniem do kupującego.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]