Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

W tym miejscu odnajdziesz szczegółowe informacje o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy w pozycji siedzącej często odczuwamy ból szyi i ramion, uczucie obciążenia nóg oraz bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Elementy zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje nogi, szyję, plecy, biodra lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co przekłada się na spokojniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną cechą produktów marki Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących albo wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]