Napieraj.pl testuje działanie zestawu do wibroterapii marki Vitberg

Zajrzyj w to miejsce, jeżeli szukasz więcej informacji o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami sądzą sportowcy? Czy rekomendują stosowanie urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm mają drgania?

Aparaty firmy Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od kilkunastulat wykorzystuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po znacznym wysiłku. Nawet jeśli zajmujemy się sportem tylko amatorsko, także możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg łatwo można skorzystać z takiego zabiegu w swoim mieszkaniu. Produkowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wybierzemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Kręgosłup lub Nogi) oraz natężenie wibracji.

Aparat firmy Vitberg zbiera liczne pozytywne opinie zarówno od sportowcówwyczynowych, lekarzy oraz rehabilitantów, jak i prywatnych użytkowników. Podkreślają oni, że moduły wibrujące pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]