Masaż wibracyjny w domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Vitberg opinie, znajdziesz na natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Osoby pracujące przed monitorem z czasem zaczynają cierpieć na bóle kończyn, bóle kręgosłupa oraz otyłość. Jedną z metod walki z tymi schorzeniami jest wibroterapia, przeżywająca w ostatnich dziesięcioleciach swój renesans. Prace badawcze nad tą formą terapii przeprowadzano już w drugiej połowie XX w. Terapia wibracjami nie tylko wpływa na uśmierzanie bólu, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu i pobudzenie włókien mięśniowych może wspierać również odchudzanie. Terapię wibracjami coraz częściej stosują też zawodowi sportowcy do regeneracji mięśni po wyczerpujących treningach.

Domowa wibroterapia z modułami RAM Vitberg+

Terapia wibracjami nie jest jednak niedostępna dla przeciętnego śmiertelnika. Można się jej oddać we własnym domu, bez wymogu zapisywania się na zabiegi w klinice rehabilitacyjnej. W sprzedaży dostępne są aparaty do wibroterapii produkowane przez firmę Vitberg, które służą do aktywnego masażu drganiami różnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ pozwala na użycie trzech głównych programów: Relaks, Kręgosłup i Nogi, w których można ustawić 4 poziomy częstotliwości wibracji. Część podstawową można rozszerzyć o dodatkowe moduły: Kolana, Metabolizm, Szyja, Biodra oraz Nogi.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]