Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

W tym miejscu uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy można kupić urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało lub skupić się na jednej jego części. Stosowanie wibroterapii zalecają lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Wibroterapia pomaga podnieść kondycję organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej ułatwiają relaksację pacjenta, poprawiają krążenie w nogach, uspokajają i niwelują stres, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Do takich osób skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość testowania swoich produktów w poradniach, działających na terenie całej Polski.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]