Dobry trycholog w Krakowie

Trycholog

Nasze włosy nierzadko są obecnie zagrożoneszkodliwym wpływem zanieczyszczonego środowiska. Cierpią też z powodu naszego sposobu odżywiania. Należy je pielęgnować poprzez używanie kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z włosami przyprawiają nas o jej ból, może okazać się potrzebna wizyta u trychologa. Trychologia jest gałęzią medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi dolegliwościami. Specjalista tej dziedziny może nam pomóc, gdy cierpimy na łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Korzystając ze specjalistycznych narzędzi badań, trycholog może skutecznie zdiagnozować nasze schorzenia i zalecić właściwe leczenie.

Gabinet trychologiczny w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, wykorzystując najnowsze osiągnięcia trychologii, może zaproponować nam przeróżne zabiegi wpływające na kondycję włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy poddać się między innymi zabiegowi anti-aging pozwalającemu cofnąć widoczny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także efektywne metody umożliwiające nam dbanie o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki dobrze przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami przez długie lata.

Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim kupić specjalistyczne dermokosmetyki ułatwiające zachowanie naszych włosów w odpowiedniej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.