Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

Tu znajdziesz szczegółowe informacje na temat marki Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu nóg, szyi oraz kręgosłupa. Moduły masujące polskiej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i działanie

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom natężenia wibracji. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]