Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Vitberg. Uzyskaj więcej szczegółów o tej marce

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – ocena redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zauważył, iż już po kilku sesjach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed monitorem. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego polepszyło również sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i zmniejszeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest regularność zabiegów, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość wykonania oraz fakt, że jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom rozważającym zakup pełnego zestawu (bądź wyłącznie poszczególnych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]