„ABC Zdrowie” o produktach medycznych marki Vitberg

Sprawdź więcej informacji o marce Vitberg na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeśli zechcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do własnych potrzeb, niezbędne jest zakup modułu: Kolana, Szyja, Nogi, Biodra lub Metabolizm. Z pomocą tych modułów można efektywnie łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, jak również wspomagać odchudzanie.

Sesje rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]